Witamy na stronie internetowej MAGMA SP. Z O.O

DSC 0542Firma Magma istnieje na rynku od 1999 roku. Od momentu powstania głównym zakresem Jej działalności było zaopatrywanie kontrahentów w artykuły elektrotechniczne i tak jest po dziś dzień. Kilkanaście lat spędzonych w branży pozwoliło Nam na dokładne poznanie rynku i jego potrzeb.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Jesteśmy dystrybutorem najbardziej renomowanych producentów krajowych i zagranicznych m im. Schneider Electric Polska, Philips Polska,NKT .

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Naszych Klientów rozbudowujemy sieć oddziałów (Koszalin, Poznań, Łódź, Toruń, Gdynia, Warszawa, Gdańsk), posiadamy własną flotę samochodową, inwestujemy w nowe rozwiązania, poszerzamy kadrę o nowych wyspecjalizowanych pracowników, którzy zaoferują Państwu fachowe doradztwo techniczne, pełen profesjonalizm przy kompletacji dostaw oraz sprawną obsługę handlową.Magma Szczecin

W Naszych hurtowniach utrzymujemy wysokie stany magazynowe w bardzo szerokim asortymencie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć kompleksowo firmy, inwestycje, klientów indywidualnych. Ewentualne braki rekompensujemy krótkimi terminami dostaw.

Jesteśmy wielokrotnym laureatem nagrody „Gazela Biznesu". Rozwijamy się bardzo dynamicznie, każdego dnia stajemy się lepsi, czego dowodem jest nasz udział od roku 2008 w grupie zakupowej Elektro-Holding, a od 2016 r. w największej Polskiej Grupie Zakupowej "EL-PLUS" Sp. z o.o. Dzięki połączeniu sił, wiedzy i wspólnych doświadczeń firm z całej Polski wzmocniliśmy swoją pozycję na rynku wśród producentów i dostawców. Dało nam to również możliwość zaproponowania Naszym Kontrahentom atrakcyjniejszych warunków handlowych, a przede wszystkim lepszej ceny.

Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klientów, czym mamy nadzieję zachęcić Państwa do zakupów właśnie w naszych hurtowniach.

Serdecznie Zapraszamy
Józef Świgut
Dariusz Duszyński

Wspieramy: